Skip to main content

Програма DAAD/OSI



Німецька служба академічних обмінів (DAAD) та Інститут відкритого суспільства (OSI) проводять спільну стипендійну програму для випускників ВНЗ в галузі гуманітарних, соціальних та суспільних наук з країн Південного Кавказу, Центральної Азії, Молдавії та України. Стипендії надаються спільно DAAD та OSI з метою навчання у магістратурі або аспірантурі у німецьких ВНЗ.
Метою програми DAAD/OSI є покращення становища в сфері викладання та досліджень в рамках гуманітарних та суспільних наук у цих країнах, а також налагодження контактів між вченими цього регіону, на основі яких можуть самостійно розвиватись подальші міжнародні контакти.

Тривалість
стипендії:
Стипендії надаються для навчання на максимально дворічних магістерських програмах або на трирічну аспірантуру.

Розмір стипендії:
Студентам магістерських програм: 750 євро щомісячно. Аспірантам: 1000 євро щомісячно. Всім учасникам оплачується проїзд та, якщо необхідно та передбачено програмою, вартість мовних курсів. Аспірантам після двох років перебування буде оплачена поїздка додому. Стипендіатам на магістратуру та аспірантуру, в яких залишилися вдома діти дошкільного віку, може щорічно сплачуватися максимально 3-тижнева поіздка додому. 
Виплата грошової допомоги на перебування чоловіка/дружини та дітей по цій програмі є виключеною. Після початку навчання у Німеччині для всіх учасників буде організовано підготовчу зустріч, крім того, всі учасники цієї програми в рамках свого навчання у Німеччині щорічно братимуть участь у організованій з боку DAAD та OSF піврічній конференції.

Для кураторства на післядипломних програмах, якщо на одній програмі навчається більше трьох стипендіатів, передбачений тьютор.

Вимоги до пошукачів:
В рамках програми DAAD/OSI підтримуються переважно гуманітарні, суспільні та соціальні науки, які недостатньо представлені в країнах-учасницях програми. До них належать політологія, соціологія, міжнародні відносини, право, економіка, державне управління, управління освітою та філософія. В окремих випадках можуть підтримуватися пошукачі з інших спеціальностей, якщо ці спеціальності належать до соціальних та гуманітарних наук.

Див.: http://daad.org.ua/ukr/stip_osi.htm

Comments

Popular posts from this blog

Ікона "Вознесіння Христове" з іконостасу церкви Манявського монастиря (Йов Кондзелевич)

Ікона "Вознесіння Христове" з іконостасу церкви Манявського монастиря (Йов Кондзелевич). Вознесіння Христове - християнське свято, котре відзначають на 40 день після Пасхи. На українських землях - це було одне з улюблених свят, тому йому присвячували ікони.

VI Міждисциплінарні гуманітарні читання

Міжнародна наукова конференція « VI Міждисциплінарні гуманітарні читання». Київ (Київський будинок вчених НАН України, вул. Володимирська, 45-А). 22 грудня 2017 року Мета Проведення в українській столиці міжнародної конференції, у роботі якої братимуть участь фахівці з 5-ти країн, сприятиме пожвавленню обміну досвідом у сфері міждисциплінарних досліджень, розвитку українських студій в контексті нових міждисциплінарних напрямків, налагодженню наукових зв'язків у середовищі молодих вчених. Теми доповідей У розгляді заявок надається перевага міждисциплінарним дослідженням у сфері наступних гуманітарних наук: історія; політологія та міжнародні відносини; археологія; археографія та джерелознавство; етнологія, народознавство, демографія, культурна антропологія; мовознавство та літературознавство; право; філософія; релігієзнавство. Складання заявки на конференцію Заявки на участь у конференції подавати до 15 грудня 2017 р. на електронну адресу Оргкомітету: andriibl

ІХ МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ ГУМАНІТАРНІ ЧИТАННЯ

  Міжнародна наукова онлайн конференція « ІХ Міждисциплінарні гуманітарні читання» 21-22 листопада 2020 року Мета конференції Проведення міжнародної онлайн конференції, у роботі якої братимуть участь цікаві вчені, котрі стажувалися в провідних установах Європи, Азії та Америки (також запрошені іноземні дослідники) сприятиме пожвавленню обміну досвідом у сфері міждисциплінарних досліджень, розвитку українських студій в контексті нових міждисциплінарних напрямків, налагодженню наукових зв'язків у середовищі молодих вчених. У конференції можна брати участь в якості доповідача або слухача (кожен учасник отримає відповідний сертифікат) Теми доповідей У розгляді заявок надається перевага міждисциплінарним дослідженням у сфері наступних гуманітарних наук: історія; політологія та міжнародні відносини; археологія; археографія та джерелознавство; етнологія, народознавство, демографія, культурна антропологія; мовознавство та літературознавство; право; філософія; релігієз