Skip to main content

Международная научно-практическая конференция «Наука, техника и высшее образование»


Оргкомитет Международной научно-практической конференции «Наука, техника и высшее образование» (Science, Technology and Higher Education) приглашает Вас принять участие в конференции, которая состоится 11-12 декабря. Конференция проводится в заочной форме.
Для участия в конференции приглашаются научно-педагогические работники, докторанты, аспиранты, студенты, а также все лица, проявляющие интерес к рассматриваемым проблемам.
После проведения конференции будет издан сборник научных статей, которому будет присвоен международный стандартный книжный номер – ISBN с выходными данными издательства Канады, (Westwood, Canada).
С материалами и итогами международной заочной конференции «Science, Technology and Higher Education» можно будет ознакомиться на сайте в разделе “Архив”.

Выходные данные сборника

Baumgarten I. MANIPULATIONS IN SOCIAL NETWORKS // Science, Technology and Higher Education [Text] : materials of the international research and practice conference, Westwood, Canada, December, 11-12 2012, 2012 / -с. Westwood, Canada, 2012. 34-38 p.

Заявки на участие принимаются до 10 декабря 2012 года.

Направления работы конференции:

* Экономика
* Юриспруденция
* Филология
* Педагогика
* История
* Философия
* Психология
* Социология
* Культурология
* Химия
* Биология
* Физика и математика
* Геология
* Технические науки
* Политология
* Сельскохозяйственные науки
* География
* Медицина и фармакология
* Ветеринарные науки
* Искусствоведение
* Архитектура


Рабочие языки: английский, русский.

Научные статьи и заявки на участие в конференции принимаются в электронном виде в формате Word. E-mail для отправки материалов: canadaconf@gmail.com
Рассмотрение заявки осуществляется в течение 3х рабочих дней.
Организаторы конференции "Strategic Studies Institute".

Организатор: science-canada.com
Контакты:canadaconf@gmail.com

Comments

Popular posts from this blog

Ікона "Вознесіння Христове" з іконостасу церкви Манявського монастиря (Йов Кондзелевич)

Ікона "Вознесіння Христове" з іконостасу церкви Манявського монастиря (Йов Кондзелевич). Вознесіння Христове - християнське свято, котре відзначають на 40 день після Пасхи. На українських землях - це було одне з улюблених свят, тому йому присвячували ікони.

VI Міждисциплінарні гуманітарні читання

Міжнародна наукова конференція « VI Міждисциплінарні гуманітарні читання». Київ (Київський будинок вчених НАН України, вул. Володимирська, 45-А). 22 грудня 2017 року Мета Проведення в українській столиці міжнародної конференції, у роботі якої братимуть участь фахівці з 5-ти країн, сприятиме пожвавленню обміну досвідом у сфері міждисциплінарних досліджень, розвитку українських студій в контексті нових міждисциплінарних напрямків, налагодженню наукових зв'язків у середовищі молодих вчених. Теми доповідей У розгляді заявок надається перевага міждисциплінарним дослідженням у сфері наступних гуманітарних наук: історія; політологія та міжнародні відносини; археологія; археографія та джерелознавство; етнологія, народознавство, демографія, культурна антропологія; мовознавство та літературознавство; право; філософія; релігієзнавство. Складання заявки на конференцію Заявки на участь у конференції подавати до 15 грудня 2017 р. на електронну адресу Оргкомітету: andriibl

ІХ МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ ГУМАНІТАРНІ ЧИТАННЯ

  Міжнародна наукова онлайн конференція « ІХ Міждисциплінарні гуманітарні читання» 21-22 листопада 2020 року Мета конференції Проведення міжнародної онлайн конференції, у роботі якої братимуть участь цікаві вчені, котрі стажувалися в провідних установах Європи, Азії та Америки (також запрошені іноземні дослідники) сприятиме пожвавленню обміну досвідом у сфері міждисциплінарних досліджень, розвитку українських студій в контексті нових міждисциплінарних напрямків, налагодженню наукових зв'язків у середовищі молодих вчених. У конференції можна брати участь в якості доповідача або слухача (кожен учасник отримає відповідний сертифікат) Теми доповідей У розгляді заявок надається перевага міждисциплінарним дослідженням у сфері наступних гуманітарних наук: історія; політологія та міжнародні відносини; археологія; археографія та джерелознавство; етнологія, народознавство, демографія, культурна антропологія; мовознавство та літературознавство; право; філософія; релігієз