Skip to main content

ПОЛІТИКА ПАМ’ЯТІ У КУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ

Шановні колеги!
Запрошуємо до участі у науковій конференції

Тематичні напрями роботи конференції:
·                    Політика пам’яті і культурний простір: теоретично-методологічний вимір;  
·                    Формування культурного простору в Україні: проблеми на тлі суспільно-політичних трансформацій;
·                    Постаті, події, місця: культурний контекст у політичних практиках та науковому дискурсі;
·                    Інститути культурного простору (музеї, архіви, бібліотеки, театри) як репрезентанти політики пам’яті;
·                    Монументально-семантична складова культурного простору в Україні: протиріччя та пошук компромісу;
·                    Комеморативні практики у стратегіях формування національного культурного простору: історія і сучасність.

Для участі у конференції необхідно до 10 вересня 2013 р. надіслати заявку (анкета за зразком, в якій вказати тему доповіді, відомості про автора,  контактну інформацію) та текст статті в електронному варіанті на адреси: vl@memory.gov.ua або lburiak@memory.gov.ua
Робочі мови конференції – українська, російська, англійська.
За результатами роботи конференції буде видано збірник статей. Оргкомітет залишає за собою право відбору заявок та матеріалів для публікації.
Статті оформленні неналежним чином до розгляду прийматися не будуть.

Конференція відбудеться 10 жовтня 2013 р. у приміщенні Українського інституту національної пам’яті за адресою: м. Київ, вул. Липська, 16. Початок роботи конференції о 10:00, реєстрація о 09:30.
Адреса Оргкомітету:
01021 м. Київ, вул. Липська, 16, Український інститут національної пам’яті
Тел. (044) 281-08-90.
Контактні особи:
с.н.с., к.і.н. Ведмідь Людмила Анатоліївнасекретар Оргкомітету;
с.н.с., к.і.н. Короленко Богдан Анатолійович

ЗАЯВКА
НА УЧАСТЬ У НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ
«ПОЛІТИКА ПАМ’ЯТІ У КУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ»

Прізвище ___________________________________________________________
Ім’я та по батькові  __________________________________________________
Місце роботи ________________________________________________________
Посада______________________________________________________________
Науковий ступінь  ___________________________________________________
Вчене звання ________________________________________________________
Назва статті _________________________________________________________
Адреса  _____________________________________________________________
Телефон ____________________________________________________________
E-mail_____________________________________________________________

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТЕЙ:
1. До друку приймаються статті виключно за умови їх відповідності вимогам ВАК України до структури наукової статті. Наукові статті повинні містити такі необхідні елементи:
- постановка проблеми у загальному вигляді та зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями;
- аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв’язання даної проблеми і на які спирається автор, виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується означена стаття;
- формулювання цілей статті (постановка завдання);
- виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів;
- висновок з цього дослідження і перспективи подальших розвідок у даному напрямку.
Обсяг статей – до 0,5 друкованого аркушу.
2. Текст статті має супроводжуватись шифром УДК і трьома анотаціями (українською, російською, англійською на початку статті). Всі анотації повинні містити:
– прізвище, ініціали автора; 
– назву статті; 
– текст анотації (до 50 слів);
– перелік ключових слів. 
3. Статті подаються в електронному варіанті у текстовому редакторі Word шрифтом Times New Roman, 14 кеглем, інтервалом 1,5, з полями: верхнє, нижнє – 2,5 см; ліве, праве –  2 см; абзацний відступ – 1 см. Символи в тексті: використовуються лапки зразку «», дефіс «–».
4. Література та джерела подаються в кінці тексту під назвою Список використаних джерел. Джерела в переліку посилань нумеруються вручну, без використання функції меню Word «Формат – Список – Нумерований». Посилання наводяться по тексту в квадратних дужках (напр. [2, с.158] [6, с.10; 8, с.55]).
5. Стаття обов’язково супроводжується авторською довідкою із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові (повністю); наукового ступеня, звання, посади, місця роботи; поштового індексу, домашньої адреси і телефонів, адреси електронної пошти. 
Розташування структурних елементів статті
  УДК                                                                                               Прізвище І.Б.
 Назва статті
Анотація українською з переліком ключових слів
ПІБ, назва статті, анотація російською з переліком ключових слів
ПІБ, назва статті, анотація англійською з переліком ключових слів
Текст статті
Список використаних джерел


Comments

Popular posts from this blog

Ікона "Вознесіння Христове" з іконостасу церкви Манявського монастиря (Йов Кондзелевич)

Ікона "Вознесіння Христове" з іконостасу церкви Манявського монастиря (Йов Кондзелевич). Вознесіння Христове - християнське свято, котре відзначають на 40 день після Пасхи. На українських землях - це було одне з улюблених свят, тому йому присвячували ікони.

VI Міждисциплінарні гуманітарні читання

Міжнародна наукова конференція « VI Міждисциплінарні гуманітарні читання». Київ (Київський будинок вчених НАН України, вул. Володимирська, 45-А). 22 грудня 2017 року Мета Проведення в українській столиці міжнародної конференції, у роботі якої братимуть участь фахівці з 5-ти країн, сприятиме пожвавленню обміну досвідом у сфері міждисциплінарних досліджень, розвитку українських студій в контексті нових міждисциплінарних напрямків, налагодженню наукових зв'язків у середовищі молодих вчених. Теми доповідей У розгляді заявок надається перевага міждисциплінарним дослідженням у сфері наступних гуманітарних наук: історія; політологія та міжнародні відносини; археологія; археографія та джерелознавство; етнологія, народознавство, демографія, культурна антропологія; мовознавство та літературознавство; право; філософія; релігієзнавство. Складання заявки на конференцію Заявки на участь у конференції подавати до 15 грудня 2017 р. на електронну адресу Оргкомітету: andriibl

ІХ МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ ГУМАНІТАРНІ ЧИТАННЯ

  Міжнародна наукова онлайн конференція « ІХ Міждисциплінарні гуманітарні читання» 21-22 листопада 2020 року Мета конференції Проведення міжнародної онлайн конференції, у роботі якої братимуть участь цікаві вчені, котрі стажувалися в провідних установах Європи, Азії та Америки (також запрошені іноземні дослідники) сприятиме пожвавленню обміну досвідом у сфері міждисциплінарних досліджень, розвитку українських студій в контексті нових міждисциплінарних напрямків, налагодженню наукових зв'язків у середовищі молодих вчених. У конференції можна брати участь в якості доповідача або слухача (кожен учасник отримає відповідний сертифікат) Теми доповідей У розгляді заявок надається перевага міждисциплінарним дослідженням у сфері наступних гуманітарних наук: історія; політологія та міжнародні відносини; археологія; археографія та джерелознавство; етнологія, народознавство, демографія, культурна антропологія; мовознавство та літературознавство; право; філософія; релігієз